Monday, 10 March 2014

Trader Joe's Lavender body scrubZwykle nie polecalabym kupowania gotowego peelingu. Uważam ze wykonanie własnego peelingu solnego lub kawowego jest na tyle proste i tanie (a równocześnie te dwa domowe peelingu są extra) ze szkoda czasu na próbowania gotowych produktów. Kilkakrotnie wkurzalam sie zbyt rzadkimi, zbyt wysuszajacymi lub nic nie robiącymi "gotowcami" i na kupno tego zdecydowałam sie jedynie z polecenia nissiax83

LC jechał do USA i poprosiłam go o wizytę u Trader Joe's
Teraz o tym produkcie. Zaczynając od opakowania wieczko ma fajne utwarcie które dosyć ułatwia sprawę jesli ma sie tluste palce. A tluste palce dlatego ze produkt ten to w podsumowaniu olej z solą. Olej pięknie pachnie lawendowo i niesamowicie relaksuje . Konsystencja peelingu jest bardzo przyjemna nie za gesty nie na rzadki- ani nie musimy "wydrapywac" jak leśne zwierze produktu ze słoika rujnując manicure, ani nie leje sie nam dziko po rękach. Sól jest dosyć drobno zmielona i nie zadrapuje ciała na smierć a sam olej jest bardzo nawilżający i po prysznicu użycie balsamy nie jest konieczne. 

Podsumowując jesli macie dostęp do tych produktów serdecznie polecam, są do kupienia na Amazon ale uważajcie zeby nie przepłacić. 

No comments:

Post a Comment