Friday, 2 January 2015

Postanowienia Noroczne

Święta, święta i po świętach!
Od wyjazdu do Anglii 12 lat temu mam problem ze świętami. Nie jestem osoba religijna wiec święta są dla mnie specjalne tylko ze względu na czas który mogę spędzić z bliskimi. Niestety cale zamieszanie przedświąteczne, bombardowanie reklam, presja dawania i otrzymywania, wyprzedaże etc pozostają niesmak w ustach. Zaraz po wyjeździe byłam samotna i święta były porostu przykre ale od narodzin syna nabrały sensu.

W tym roku mieliśmy nowego gościa. Młody urodził się cały tydzień po terminie, byłam tym napięciem i oczekiwaniem na 'big bang' już bardzo zmęczona.
Już dochodzę do siebie i przyzwyczajam się do nowych okoliczności, zaczęłam wiec zastanawiać się o tym co chce osiągnąć w tym roku
Do pracy (zarobkowej) nie będę wracać przez jakiś czas wiec w 2015 mogę skoncentrować na czym tylko chcę.
a chce:
1. Cieszyć się czasem który mogę spędzić w domu z dziećmi. Jestem straszną szczęściarą że mogę sobie pozwolić na ten luksus.
2. Wrócić do formy. Przed ciążą jeździłam na rowerze godzinę dziennie, chodziłam regularnie na siłownie i biegałam. Chce być znowu aktywna fizycznie- z domu wyjść może być trochę ciężej ale chce ćwiczyć w domu z Ewą Chodakowska, ćwiczyć yoge i biegać.
3. Jeść zdrowo i pic więcej wody
4. Oglądać mniej TV i więcej czytać
5. Minimalizm ciąg dalszy.

Wam życzę szczęśliwego Nowego Roku, Mam nadzieje że też cieszycie się tym co przed Wami!


No comments:

Post a Comment